به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

رضايت شاکي

 

رضايت شاکي

پرسش:
اگر دادگاه قرار منع تعقيب متهم به خيانت در امانت را به جهت نقص تحقيقات به دادسرا اعاده کند و در مرحله رفع نقص، شاکي گذشت نمايد، دادسرا چه تکليفي دارد؟

 

پاسخ:
دادسرا بايد نواقص را تکميل کند. در صورت صدور مجدد قرار منع تعقيب و مطرح شدن آن در دادگاه، با توجه به گذشت شاکي، دادگاه تصميم مقتضي اتخاذ خواهد کرد. چنانچه دلايل کافي وجود داشته باشد، دادسرا به لحاظ اين که جرم خيانت در امانت حقالناس صرف نيست، با صدور کيفرخواست پرونده را به دادگاه ارسال مي‌کند تا اتخاذ تصميم نمايد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image