به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص هتك حرمت منزل و ورود به عنف توسط شوهر سابق

 

شكواييه در خصوص هتك حرمت منزل و ورود به عنف توسط شوهر سابق

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-      اينجانبه ............ (شاكيه دعوي ) حدود ساعت  .......... صبح قصد عزيمت به محل كارم در حال خروج از منزل مسكوني ام بودم .

2-      در آن حين آقاي ........(شخص مشتكي عنه ) كه سابق بر اين ، زوج (شوهر ) اينجانبه بود ، به بهانه ديدار فرزند ......... ساله مشتركمان كه حضانت او به من سپرده شده است ، با توسل به زور و تهديد و بر خلاف رضايت بنده مبادرت به ورود قهري ، به منزل مسكوني ام نمود .

3-   پس از ارتكاب عمل غير قانوني ايشان به واسطه ايجاد سر و صدا ناشي از استمداد طلبيدن  همسايگان شخص مجرم بلافاصله محل را ترك و از صحنه نزاع گريخت .

4-   لذا ، با توجه به اينكه فرد موصوف در حال حاضر هيچ گونه رابطه زوجيت و خويشاوندي با اينجانبه ندارد و ايضاً ملاقات فرزند مشترك به استناد حكم  دادگاه هر دو هفته يك بار در پاسگاه محل صورت مي گيرد ، تقاضاي رسيدگي ، تعقيب و مجازات نامبرده (شخص مشتكي عنه) را به استناد ماده 694 مجازات اسلامي (تعزيرات ) مصوب 1375 را دارم .

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

آدرس شاكيه :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه ...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image