به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

رفع بازداشت از وثيقه

رفع بازداشت از وثيقه

پرسش:
با توجه به تبصره 1 ماده 139 قانون آيين دادرسي کيفري که عبارت «هر مرحله از دادرسي» را آورده است، پس از صدور حکم و قبل از قطعيت آن، در صورت معرفي محکوم عليه توسط وثيقه‌گذار آيا مي‌توان با معرفي وي به زندان از مورد وثيقه رفع بازداشت کرد يا امکان چنين عملي صرفاً در مرحله اجراي حکم وجود دارد؟

 

پاسخ:
با توجه به اين که در اين فرض زنداني کردن محکوم عليه در مقام اجراي حکم نمي‌باشد، معرفي محکوم عليه به زندان فاقد اشکال است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image