به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

زمان لازم‌الاجرا شدن رأي وحدت رويه ديوان عالي کشور

زمان لازم‌الاجرا شدن رأي وحدت رويه ديوان عالي کشور

پرسش:
آيا آراي وحدت رويه ديوان ‌عالي کشور به محض صدور لازم‌الاتباع مي‌باشند يا همچون قانون بايد در روزنامه رسمي ‌منتشر شده و پس از 15 روز لازم‌الاتباع ‌مي‌‌شوند؟

 

پاسخ:
نظر به اين‌که آراي هيئت عمومي‌ در مقام وحدت رويه براي محاکم لازم‌الاتباع است، بنابراين بايد اين آرا طبق موازين قانوني اعلام و منتشر شوند تا راهي براي عذر و عدم اطلاع محاکم از آنها باقي نماند. براين‌اساس، آراي وحدت رويه با گذشت 15 روز از تاريخ انتشار لازم‌الاتباع مي‌باشند.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image