به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شمول قانون گزينش به مشمولين خدمت وظيفه مأمور در دستگاه‌هاي دولتي

 

شمول قانون گزينش به مشمولين خدمت وظيفه مأمور در دستگاه‌هاي دولتي

س: اداره كارگزيني مستنداً به مواد 2 و 23 قانون آئين نامه اجرايي قانون گزينش مكلف است متعاقب اظهار نظر هسته گزينش در خصوص عدم صلاحيت ادامه خدمت افراد نسبت به خاتمه خدمت نامبردگان اقدام نمايد. آيا قانون فوق الذكر در خصوص سربازان وظيفه‌اي كه برحسب امريه به دستگاههاي دولتي مأمور مي‌شوند نيز تسري دارد.

 

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 22/3/78 ـ 183/78/302/3

 

نظر به اينكه به موجب ماده 29 و 31(1)  آيين‌نامه اجرايي قانون وظيفه مصوب 64 هيئت محترم وزيران پرسنل وظيفه كه در ادارات دولتي خدمت مي‌نمايند مأمور به خدمت تلقي مي‌گردند و به موجب تبصره 2 ماده 2 قانون آئين نامه اجرايي قانون گزينش مصوب 77 مأموريت به خدمت و ادامه آن منوط به تأييد گزينش است و با عدم تأييد گزينش مطابق اطلاق ماده 23 قانون آئين نامه فوق الذكر كارگزيني مكلف به اعمال مفاد ماده 23 مرقوم مي‌باشد لذا اظهار نظر در خصوص عدم ادامه خدمت پرسنل وظيفه مورد سؤال جزء اختيارات گزينش مي‌باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image