شمول مرور زمان در رأي اصلاحي

 شمول مرور زمان در رأي اصلاحي

پرسش:
درخصوص جرم قاچاق در مهرماه سال 1380 رأيي صادر مي‌شود که در دي‌ماه همان سال اصلاح مي‌گردد و برابر آن مبلغ 100 ميليون ريال به 110 ميليون ريال افزايش مي‌يابد. آيا اين رأي مشمول مرور زمان مي‌‌شود؟

 

پاسخ:
با توجه به بند (الف) ماده 173 قانون آيين دادرسي کيفري، هيچ کدام از آراي صادر شده مشمول مرور زمان نمي‌شوند.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image