به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اولویت زوج در تعیین محل دفن

 

استفتاء 8191: اولویت زوج در تعیین محل دفن

پرسش:
خانمی اهل ساری با مردی که ساکن اهواز است ازدواج نموده و در مسافرت در شهر یزد بر اثر تصادف فوت نموده است. همسر ایشان خواهان دفن زوجه در شهر اهواز که محل سکونت زوجه و فرزندان وی است می باشد ولی پدر زوجه خواهان دفن دختر خود در شهر ساری می باشد؛ بفرمائید:
در مورد تعیین محل دفن زوجه، آیا اولویت با زوج است یا پدر زوجه؟

 

پاسخ:
آیت الله العظمی جعفر سبحانی
اولویت در مورد تعیین محل دفن زوجه با زوج است.
(3 ذی القعده 1432)


آیت الله العظمی مکارم شیرازی
سزاوارست همسر و فرزندش موافقت کنند که رضایت پدر در این زمینه جلب شود.
(26/6/1390)
آیت الله العظمی موسوی اردبیلی
اولویت با زوج است.
(26/6/1390)
آیت الله العظمی نوری همدانی
در فرض سؤال، اولویت با زوج است.
(24/6/1390)

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image