به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

صدور قرار عدم صلاحيت قبل از شروع به رسيدگي

صدور قرار عدم صلاحيت قبل از شروع به رسيدگي

پرسش:
آيا دادگاه کيفري استان ميتواند پيش از شروع به رسيدگي و با مطالعه اجمالي، پرونده را با قرار عدم صلاحيت با دستور اداري به دادگاه عمومي- جزايي ارسال نمايد و يا اين که بايد وارد رسيدگي شده و در صورت لزوم اقدام به صدور قرار عدم صلاحيت کند ؟

پاسخ:
اگر دادگاه کيفري استان بدواً تشخيص دهد که موضوع در صلاحيت آن دادگاه نميباشد، اقدام به صدور قرار عدم صلاحيت خواهد کرد. برخي حقوقدانان عقيده دارند که ملاک رسيدگي دادگاه "عنوان اتهام" است و دادگاه بايد در هر صورت وارد جريان رسيدگي شده و حکم لازم را صادر نمايد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image