به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

‌صلاحيت

 ‌صلاحيت

پرسش:
در صورتي که يکي از طرفين دعوا در مورد قضات دادسراها و دادگاه‌هاي مستقر در استان‌ها (غير از تهران) به دادسراي انتظامي قضات شکايت کند و موضوع شکايت وي از مصاديق افترا و تهمت باشد، رسيدگي به چنين موضوعي در صلاحيت تهران است يا شهرستان محل خدمت قاضي؟

 


پاسخ:
بزه افترا و نشر اکاذيب زماني محقق مي‌شود که شکواييه به دادسراي انتظامي واصل و مطرح گردد. بر اين اساس با توجه به اين که محل استقرار دادسراي انتظامي قضات تهران است، جرايم مذکور هم در تهران تحقق يافته و دادسراي عمومي تهران در اين خصوص صالح به رسيدگي است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image