به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ضرورت اعلان نظر هسته گزينش در اشتغال به كار در سازمان بازرسي كل كشور

 

ضرورت اعلان نظر هسته گزينش در اشتغال به كار در سازمان بازرسي كل كشور

س:  از آنجا كه به موجب قانون گزينش كشور و مستند به ماده 2 آئين نامه اجرايي قانون گزينش مصوب 31/6/77 و تبصره(1)  آن امر گزينش كليه داوطلبان ورود به خدمت اعم از رسمي.‌غير رسمي، پيماني، قراردادي ، روز مزد و عناوين مشابه و مشمولين قانون كار در كليه دستگاه هاي تابع احكام مقرر در قانون گزينش و آئين نامه اجرايي آن مي باشد. بنابراين استنباط مي گردد كه كليه نيرو هاي روز مزد، قراردادي، تحت هر عنوان مشمول قانون گزينش كشور و آئين نامه اجرايي آن خواهند بود. با توجه به موارد فوق آيا نيروهاي شركت‌هاي خدماتي. نيروهاي موقت، نيروهاي پروژه‌اي، بازرسان موضوعي و عناوين مشابه از مشمول اين قانون مستثني هستند يا مشمول قانون گزينش مي‌باشند؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                        شماره و تاريخ نظريه 10/6/78-364/78/302/3

 

با توجه به اين كه ماده 1 قانون گزيش معلمان و كاركنان آموزش و پرورش مصوب 1374(2) ماده واحده قانون تسري گزينش معلمان و كاركنان آموزش و پرروش به ساير وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شركت هاي دولتي و… مصوب 75 در مقام بيان دستگاه هاي مشمول گزينش بوده و ماده2 آئين نامه اجرايي قانون گزينش مصوب 25/7/77 كميسيون مشترك آموزش و پرروش استخدام كشوري مجلس شوراي اسلمي در بيان مصاديق كاركنان اعم از رسمي و غير رسمي، (پيماني و قراردادي، روز مزد و عناوين مشابه) و مشمولين قانون كار در كليه دستگاه هاي مذكور در قوانين فوق الذكر ب وده است و درتبصره يك همين ماده هر گونه جذب و به كارگيري افراد منوط به رعايت مقررات مذكور در ماده2 اين آئين نامه مرقوم گرديده است. لذا جذب  وبه كارگيري نيرو منوط به انجام مقررات مندرج در ماده2 آئين نامه قانون گزيينش مي باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image