به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

عدم حضور بازپرس در دادسرا

عدم حضور بازپرس در دادسرا

پرسش:
در صورت عدم حضور بازپرس واحد در دادسرا رسيدگي به پرونده‌هاي وي برعهده چه کسي است؟ آيا دادستان و داديار حق رسيدگي به پرونده‌هاي وي را دارند؟ ‌

 


پاسخ:
عدم حضور بازپرس مجوز ارجاع پرونده‌هاي موجودي او به شعب ديگر و يا دادستان و داديار نيست؛ ولو اين‌که پرونده‌هاي مذکور در صلاحيت رسيدگي آنها هم باشند. درخصوص پرونده‌هاي وارده نيز چنانچه رسيدگي به جرمي ‌در صلاحيت دادگاه کيفري استان باشد، بايد به دادرس دادگاه ارجاع شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image