به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

غير قابل گذشت بودن ماده 55 قانون حفاظت و بهره‌برداري از جنگل‌ها

غير قابل گذشت بودن ماده 55 قانون حفاظت و بهره‌برداري از جنگل‌ها

 

پرسش:
آيا بزه مندرج در ماده 55 قانون حفاظت و بهره‌برداري از جنگل‌ها و مراتع کشور قابل گذشت است؟


پاسخ:
با توجه به عمومي ‌بودن بزه به نظر نمي‌رسد قابل گذشت باشد و تنها رئيس سازمان جنگل‌باني يا نمايندگان وي که با حکم کتبي تعيين مي‌شوند، براساس ماده 59 قانون حفاظت و بهره‌برداري از جنگل‌ها مجازند از تعقيب جزايي متهم براي يک مرتبه صرف نظر نمايند و اين امر منافاتي با عمومي ‌بودن اين جرم ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image