به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دادخواست فرجامخواهي خارج از مهلت قانوني

 قرار رد دادخواست فرجامخواهي خارج از مهلت قانوني

پرسش:
در صورتي که دادخواست فرجامخواهي خارج از مهلت 20 روز تقديم شود، دادگاه با چه تکليفي مواجه است؟ آيا مفاد تبصره 2 ماده 339 قانون آيين دادرسي مدني در فرجامخواهي نيز قابل اعمال ميباشد؟

 

پاسخ:
چنانچه دادخواست فرجامخواهي خارج از مهلت مقرر تقديم شده باشد، دادگاه طبق جزء سوم ماده 383 قانون آيين دادرسي مدني قرار رد صادر خواهد کرد و تبصره 2 ماده 339 قانون مذکور ارتباطي به موضوع ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image