به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

محکوم عليه بيمار

محکومعليه بيمار

پرسش:
اگر شخصي که محکوم به حبس است، ادعاي بيماري و عدم تحمل حبس را بنمايد و قاضي اجراي احکام وي را در راستاي اجراي ماده 291 قانون آيين دادرسي کيفري به دادگاه اعزام نمايد، آيا ابتدا بايد به زندان و سپس به پزشکي قانوني معرفي شود يا پيش از معرفي به زندان لازم است نظر پزشکي قانوني اخذ گردد؟ در اين فاصله، آيا زنداني بايد آزاد باشد؟

 

پاسخ:
دادگاه بايد براساس ماده 291 قانون آيين دادرسي کيفري، محکوم را به پزشک معرفي کرده و مطابق نظر پزشک و مقررات ماده مذکور اقدام نمايد. آزادي بيقيد و شرط محکومعليه فاقد مجوز قانوني است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image