به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مرجع اعمال تخفيف در مجازات معاونت در قتل عمد

مرجع اعمال تخفيف در مجازات معاونت در قتل عمد

پرسش:
چنانچه محکوميت متهمي‌به اتهام معاونت در قتل عمدي به همراه حکم قصاص متهم اصلي در ديوان عالي کشور تأييد و ابرام شده باشد، مرجع اعمال‌کننده تخفيف مجازات در مورد معاون با توجه به ماده 277 قانون آيين دادرسي کيفري -که رسيدگي در آن شکلي است- با دادگاه صادر کننده رأي بدوي است يا ديوان عالي کشور؟

 

پاسخ:
اعمال تخفيف موضوع ماده 277 قانون آيين دادرسي کيفري، در مورد معاونت و قتل عمدي با دادگاه صادرکننده رأي بدوي است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image