به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مرجع رسيدگي به اعتراض نسبت به آراء قطعي هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري كارمندان

 

مرجع رسيدگي به اعتراض نسبت به آراء قطعي هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري كارمندان

س:  مسئول محترم هيأت‌هاي هماهنگي رسيدگي به تخلفات اداري كاركنان وزارت راه و ترابري اعلام مي‌دارد مقام رسيدگي به اعتراض سازمان بازرسي كل كشور نسبت به آراء قطعي  هيئت‌هاي بدوي ديوان عدالت اداري است. در صورتي‌كه مستند به ماده 9 قانون رسيدگي به تخلفات اداري كاركنان دولت مصوب 1372 آراي صادره در دو مرحله بدوي و تجديد نظر به عنوان مرجع خاص تعيين گرديده است. اعلام فرماييد به آراء قطعي هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات اداري در چه مرجعي بايد رسيدگي شود.

 

نظريه كميسيون حقوقي                                       شماره و تاريخ نظريه: 10/6/78 – 317/78/302/3

 

به موجب ماده 6 اصلاحي قانون تشيل سازمان بازرسي كل كشور مصوب 1375(1)  صادره توسط هيئت هاي رسيدگي به تخلفات اداري را با درخواست سازمان بازرسي كل كشور  ظرف مدت 20 روز پس از ابلاغ قابل تجديد نظر خواهي دانسته و با عنايت به ماده 9 قانون رسيدگي به تخلفات اداري كاركنان دولت مصوب 1372 آراء صادره در دو مرحله بدوي و تجديد نظر داراي خاصبت قطعيت مي باشند و حسب مورد در هر مرحله مرجع حاصي براي رسيدگي به اعتراضات مربوط به آراء مذكور وجود دارد لذا چنانچه اعتراض سازمان به آراء قطعي مرحله بدوي يا تجديد نظر اعمال شود حسب مواد فوق بايد در ديوان عدالت اداري مورد رسيدگي و اتخاذ تصميم قرار گيرد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image