به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مرجع صالح براي صدور اجراي احکام کيفري درخصوص بيماري محکوم‌عليه در هنگام حبس

 مرجع صالح براي صدور اجراي احکام کيفري درخصوص بيماري محکوم‌عليه در هنگام حبس

پرسش:
در حال حاضر که اجراي احکام کيفري توسط دادسراي شهرستان و زير نظر داديار اجراي احکام يا دادستان صورت مي‌گيرد، مرجع تشخيص‌دهنده مورد مذکور در ماده 291 قانون آيين دادرسي دادگاه‌هاي عمومي‌و انقلاب در امور کيفري، قاضي اجراي احکام مربوطه است يا دادگاه صادر کننده حکم بدوي؟

 

پاسخ:
با توجه به اين‌که در قانون اصلاحي تشکيل دادگاه‌هاي عمومي ‌و انقلاب مصوب 1381 در مورد اجراي مقررات ماده 291 قانون‌آيين دادرسي کيفري منعي وجود ندارد، تشخيص موارد مندرج در ماده مذکور و اقدامات بعدي آن با دادگاه صادر‌کننده حکم است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image