به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مرجع صدور قرار تأمين و قبولي آن براي حکم غيابي

مرجع صدور قرار تأمين و قبولي آن براي حکم غيابي

پرسش:
پرونده‌اي با رعايت ماده 180 قانون آيين دادرسي کيفري، پس از صدور کيفرخواست و قرار مجرميت و رأي غيابي براي اجرا به اجراي احکام کيفري ارسال شده است. پس از حضور محکوم عليه و اعتراض به رأي دادگاه، رسيدگي و صدور قرار تأمين و قبولي آن توسط دادگاه صورت مي‌گيرد يا دادسرا؟

 

پاسخ:
در مواردي که متهم بدون اخذ تأمين به صورت غيابي محکوم شده و نامبرده اقدام به واخواهي نموده باشد، دادگاه صادرکننده حکم غيابي ضمن رسيدگي به واخواهي، تأمين مقتضي را نيز از وي اخذ خواهد نمود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image