به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ممنوع¬الخروج نمودن متهمان توسط مديران دفاتر بازرسي و بازرسان قضايي

ممنوع­الخروج نمودن متهمان توسط مديران دفاتر بازرسي و بازرسان قضايي

س: در حين انجام بازرسي نيروهاي سازمان بازرسي كل كشور به مواردي از سوء جريانات اداري مالي برخورد مي­نمايند كه نظر به پيشنهاد تعقيب كيفري اشخاص است حال با توجه به اختيارات تفويضي رياست معظم قوه قضاييه به بعضي از همكاران قضايي در اجراي تبصره ذيل ماده 5 قانون سازمان بازرسي كل كشور آيا مديران كل دفاتر بازرسي و بازرسين قضايي مجوز ممنوع­الخروج نمودن متهمان تحت تعقيب را از كشور دارند يا خير؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 27/7/77 – 674 / 77 / ق

 

در مورد اعمال تبصره 2 ماده  5(1) ق تشكيل سازمان، از آنجا كه به موجب نظريه قبلي اين كميسيون به تاريخ 21/6/76 كليه سؤالات مطرح شده از جمله سؤال فوق پاسخ داده شده است لذا كميسيون عقيده دارد مورد درخواستي صرفاً از طريق محاكم قضايي قابل اعمال خواهد بود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image