به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ميزان قابليت اجرايي دستورالعمل¬هاي سابق دولت با تصويب قانون محاسبات عمومي

 

ميزان قابليت اجرايي دستورالعمل­هاي سابق دولت با تصويب قانون محاسبات عمومي

س: به پيوست تصوير دستورالعمل نحوه نظارت بر مصرف اعتباراتي كه از محل درآمد عمومي براي مؤسسات غيردولتي بصورت كمك يا اعانه تخصيص داده مي­شود مصوب 27/10/55 هيأات وزيران ارسال مي‌گردد. خواهشمند است نظر آن اداره را درخصوص اعتبار يا عدم اعتبارب دستورالعمل فوق اعلام فرمايد.

 

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 22/7/77 – 683 / 77 / ق

 

با توجه به تبصره ذيل ماده 71(1)  قانون محاسبات عمومي مصوب 1366 كه نحوه نظارت بر كمك­هاي اعطايي دولت از محل بودجه وزارتخانه­ها و مؤسسات و شركت­هاي دولتي و ... را تابع آئيين­نامه و تصويب­نامه هيأت دولت مي­داند و به استناد تبصره ذيل ماده 140(2) قانون محاسبات عمومي چنانچه آيين­نامه فوق­الذكر تدوين و تصويب گرديده باشد دستورالعمل موضوع سؤال فاقد اعتبار و غيرقابل اجرا است در غيراين‌صورت تا تصويب آن به قوت خود باقي است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image