به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نحوه پرداخت محکوم‌به دولت توسط شرکت‌هاي دولتي

 نحوه پرداخت محکوم‌به دولت توسط شرکت‌هاي دولتي

پرسش:
آيا شرکت‌هاي دولتي مشمول قانون نحوه پرداخت محکوم‌به دولت و عدم تأمين و توقيف اموال دولتي مصوب 15 آبان 1368 مي‌باشند؟ آيا اين شرکت‌ها براي پرداخت محکوم‌به تا تخصيص اعتبار 18 ماه فرصت دارند؟

 

پاسخ:
ماده واحده قانون نحوه پرداخت محکوم‌به دولت و عدم تأمين و توقيف اموال دولتي مصوب 1365 به وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتي که درآمد و مخارج آنها در بودجه کلي کشور منظور مي‌‌شود، اشاره نموده است و از آنجا که درآمد و مخارج شرکت‌هاي دولتي هم در بودجه کل کشور منظور مي‌‌شود، بنابراين شرکت‌هاي مذکور نيز مشمول قانون ياد شده هستند.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image