به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نحوه تصحيح حکم

نحوه تصحيح حکم

پرسش:
درخصوص يک پرونده سرقت دادگاه اقدام به صدور حکم نموده؛ اما مجازات شلاق از قلم افتاده است. دادگاه تجديدنظر ضمن تأييد رأي صادر شده، اعلام داشته است که مجازات شلاق از قلم افتاده و آن دادگاه موجبي براي تشديد مجازات نمي‌بيند. با توجه به قطعي بودن حکم، تکليف چيست؟

 

پاسخ:
‌با عنايت به ماده 250 قانون آيين دادرسي کيفري و تمثيلي بودن موارد مذکور و اين‌که در مجازات تعيين شده در قانون علاوه بر حبس، شلاق هم پيش‌بيني شده است، دادگاه تجديدنظر بايد آن حکم را از نظر شلاق نيز تصحيح نمايد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image