به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نحوه تعليق كاركنان دستگاه‌هاي مورد بازرسي

 

نحوه تعليق كاركنان دستگاه‌هاي مورد بازرسي

س: احتراماً با توجه به ماده 9 قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور

منظور از حسن جريان امور و تعليق مبتني بر آن آيا حسن جريان امور بازرسي است؟ يا حسن جريان امور دستگاه مشمول بازرسي است؟

آيا تعليق صرفاً مشروط به اشتغال كارمند در دستگاه مورد بازرسي مي­باشد يا خير؟

در صورت اشتغال از دستگاه مورد بازرسي مي­توان كارمند را تعليق نمود؟

نظريه كميسيون حقوقي                                               شماره و تاريخ نظريه 6/12/75 –3/32494/ت

مستنبط از عموم و اطلاق ماده 9(1) قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور مصوب 1360 و اصلاحيه بعدي آن اين است كه بازرسين هم به منظور حسن جريان امر بازرسي و هم به منظور حسن جريان امور دستگاه مورد بازرسي مي­تواند تقاضاي تعليق تفويضي ماده مذكور را بنمايد و اين اختيار در كليه مراحل تحقيق و بازرسي،  تنظيم گزارش و ارسال آن و پس از اتمام بازرسي قابل اعمال است. حالت اشتغال كارمندي كه براي وي تقاضاي تعليق شده است تأثيري در ماهيت تقاضاي بازرسي براي تعليق وي ندارد و اگر در دستگاه و شغل مورد بازرسي شاغل باشد يا تغيير شغل و يا به دستگاه ديگر مأمور و منتقل گردد تقاضاي تعليق در مورد وي قابل اعمال است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image