به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نحوه درخواست تجديد نظر از آراء محاكم از سوي سازمان بازرسي كل كشور ظرف مهلت مقرر قانوني

 

نحوه درخواست تجديد نظر از آراء محاكم از سوي سازمان بازرسي كل كشور ظرف مهلت مقرر قانوني

س: با توجه به ماده 6 قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور(2) كه آراء صادره از مراجع قضايي را با درخواست سازمان بازرسي و موافقت دادستان كل كشور تجديد نظر دانسته است آيا درخواست تجديد نظر ظرف 20 روز پس از ابلاغ مي‏بايست به دفتر دادستاني كل كشور تسليم شود و يا دفتر دادگاه صادر كننده راي؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                           شماره و تاريخ نظريه 3/2/79ـ 35/79/302/3

 

باتوجه به ماده 6 قانون اصلاح قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور كه مقرر داشته است آراءصادره مراجع قضايي با درخواست سازمان و… و موافقت دادستان كل كشور ظرف مدت 20 روز پس از ابلاغ قابل تجديدنظر است و در ماده 36 آئين نامه اجرائي طي قانون مذكور(2) نيز تاريخ وصول أي به دبيرخانه سازمان تاريخ ابلاغ محسوب گرديده واينكه سازمان بازرسي كل كشور به عنوان مرجع تجديدنظرخواه تعيين شده است. لذا اعتراض به آراء صادره بايد از طريق سازمان مركزي با رعايت تشكيلات مصوب اعم از معاونت‏ها ، گروه‏هاي بازرسي و دفاتر استان‏ طبق مراتب فوق انجام گيرد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image