به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نحوه رسيدگي به تخلفات اعلامي دستگاه مشتكي عنه، در صورت گذشت شاكي

 

نحوه رسيدگي به تخلفات اعلامي دستگاه مشتكي عنه، در صورت گذشت شاكي

س: گاه اشخاصي با طرح شكايت بر عليه كاركنان اداري مطالبه حقوق خود را نموده و در اين جهت تخلفاتي از ناحيه دستگاه مشتكي عنه احراز مي­گردد و قبل از انعكاس گزارش شاكي اعلام گذشت مي­نمايد. سازمان با چه تكاليفي مواجه است؟

نظريه كميسيون حقوقي شماره و تاريخ نظريه 2/6/77 – 482 / 77 / ق
با توجه به اينكه اعلام و دريافت شكايات يكي از طرق رسيدگي­هاي سازمان مي­باشد لذا با شروع رسيدگي و احراز تخلف هرچند در جريان رسيدگي شاكي شكايت خود را نيز مسترد نمايد بازرس بايد گزارش نهايي خود را تهيه و تسليم نمايد و استرداد يا عدم استرداد شكايات تأثيري در اعلام گزارش اخلف احراز شده ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image