به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نظارت سازمان بازرسي در مقابل ساير دستگاه‌هاي نظارتي در موضوع واحد

 

نظارت سازمان بازرسي در مقابل ساير دستگاه‌هاي نظارتي در موضوع واحد

س: چنانچه موضوعي قبلاً توسط محاسبات تحت بررسي قرار داشته و موارد تخلف نيز توسط دادسراي آن ديوان تحت تعقيب واقع شده آيا بازرسان سازمان از بررسي و اظهار نظر پيرامون موضوعات ممنوعه فارغ هستند يا خير؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 27/7/77 ـ 672 / 77 / ق

 

از آنجا كه رسيدگي­هاي ساير مراجع كه به تكاليف قانوني خود عمل مي­نمايند مسقط حق نظارت عام و فراگير سازمان بازرسي كه براساس مقررات قانون تشكيل و آيين­نامه مربوطه اعمال مي­گردد نخواهد بود لذا بررسي و اعلام گزارش در اين موارد جزء وظايف مأمورين مربوطه با قيد مراتب در گزارش خواهد بود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image