به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

وجوه قانوني قابل پرداخت به نمايندگان دستگاه دولتي در شركتهاي تابعه و وابسته

 

وجوه قانوني قابل پرداخت به نمايندگان دستگاه دولتي در شركتهاي تابعه و وابسته

س: شركت سهامي شير ايران در شركت­هاي شير منطقه­اي اصفهان و لبنيات مشهد داراي 96 و 4/70 درصد سهام مي­باشد و به تبع آن نمايندگاني در هيأت مديره آن شركت­ها معرفي مي­نمايد آيا پرداخت معاش به آنان جهت شركت در اين جلسات از محل سود سالانه كه با تصويب مجمع عمومي صورت مي­گيرد با توجه به قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل (تبصره3 ماده واحده)(1) حقوق تلقي مي­گردد يا خير؟

نظريه كميسيون حقوقي شماره و تاريخ نظريه 8/5/77 – 677 / 77 / ق

مشابه سؤال مطروحه قبلاً در كميسيون حقوقي مطرح و در تاريخ 29/4/77 اعلام نظر گرديد و مراتب منتشر گرديده است. ضمن اينكه كميسيون عقيده دارد پاداش­هايي كه به موجب مقررات قانوني به كاركنان واجد شرايط فوق­الذكر تاكنون پرداخت گرديده است حقوق تلقي نمي­شود و مشمول ممنوعيت تبصره 3 ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل نيست.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image