به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

وضعيت استخدامي بازرسان قضايي شاغل كانديداي انتخابات مجلس شوراي اسلامي

 

وضعيت استخدامي بازرسان قضايي شاغل كانديداي انتخابات مجلس شوراي اسلامي

س:  با توجه به قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي آيا بازرسان قضايي سازمان بازرسي كل كشور نيز مشمول قانون ياد شده بوده و مي بايست ظرف مهلت قانوني استعفا دهند تا بتوانند به عنوان كانديدا ثبت نمايند.

 

نظريه كميسيون حقوقي                                        شماره و تاريخ نظريه 21/10/78-450/78/302/3

 

با توجه به تصريح  ماده29(1)  قانون  انتخابات مجلس شوراي اسلتمي مصوب سال 1378 مسئوليني  كه از انتخاب شدن در سه مقام كشوري، استاني و شهرستاني احصاء شده  و شركت آنان در انتخابات به ارائه استعفا و قبول آن از شغل مربوطه است مشخص كرديده اند و بازرسي قضايي از عداد مقامات مذكور نمي باشد و منعي براي شركت در انتخابات نداشته و موكول به استعفاي وي نيست. مگر آن كه بازرس قضايي تصريحاً از سوي سازمان امور اداري و استخدامي كشور به عنوان هم طراز يكي از مشاغل مذكور در ماده 29 قلمداد شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image