به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

هر گاه حين عمليات بازرسي ضرورت برخي از اقدامات اجرايي از قبيل جلوگيري از نقل و انتقال اسناد ثبتي

 

هر گاه حين عمليات بازرسي ضرورت برخي از اقدامات اجرايي از قبيل جلوگيري از نقل و انتقال اسناد ثبتي

هر گاه حين عمليات بازرسي ضرورت برخي از اقدامات اجرايي از قبيل جلوگيري از نقل و انتقال اسناد ثبتي و يا ساير اقدامات تأميني لازم غير از صدور قرار تأمين تبصره دو ماده پنج قانون سازمان بازرسي کل کشور لازم به نظر برسد آيا با وصف ابلاغ ويژه تبصره فوق الاشاره از طرف رياست محترم قوه قضاييه، مي‌توان دستورات لازم صادر کرد؟ در صورتي که پاسخ منفي باشد ولي تا حصول نتيجه نهايي بررسي و اينکه امکان نقل و انتقال اسناد ثبتي و يا به نحوي از انحاء ساير اقدامات ضروري ميسر نگردد از چه روش و يا طرق قانوني و يا تذکر داراي ضمانت اجرا بايستي عمل کرد تا پس از تهيه گزارش نهايي اقدامات پيشگيرانه لازم به عمل آمده باشد.

 

 بازگشت به نامه شماره 374/85/33 مورخ 24/3/85  در خصوص استعلام اداره كل بازرسي استان‌هاي فارس و کهگيلويه و بويراحمد

 

نظريه کميسيون حقوقي مورخ 5/7/85

 

با توجه به صراحت تبصره 2 ماده 5 قانون سازمان بازرسي كل كشور اختيار بازرس قضايي داراي ابلاغ خاص صرفاً محدود به موارد مذكور در تبصره ياد شده مي باشد و چنانچه در حين بازرسي انجام اقدامات ديگري از قبيل جلوگيري از نقل و انتقال اسناد ثبتي و غيره لازم باشد حسب مورد مراتب به دادستان عمومي و انقلاب ذي صلاح يا به عنوان هشدار در اجراي ماده 45 آيين بازرسي به مقامات ذيربط اعلام مي گردد. (1)

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image