به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

دستور بازداشت پلاك ثبتي به عنوان وثيقه

 

دستور بازداشت پلاك ثبتي به عنوان وثيقه       

 

بسمه تعالي

تاريخ :.............

شماره :.............

پيوست :..............

به : رياست محترم اداره ثبت اسناد و املاك بخش .....

از : شعبه ............دادگاه عمومي .....................

موضوع : بازداشت پلاك ثبتي شماره ..........

 

با سلام ،

احتراماً دستور فرماييد سند مالكيت شماره ............. به شماره ثبت ........ دفتر جلد ........... صفحه ........... ملكي آقاي / خانم ............ فرزند .............. كه درخواست وثيقه نموده است در صورتي كه مانع بازداشت ندارد در قبال مبلغ ....... ريال بازداشت و نتيجه را جهت ضبط در پرونده  كلاسه ........... اتهامي آقاي / خانم ... فرزند .... مطروحه در اين شعبه اعلام دارند .

 

 

 

 

با تشكر

رئيس / دادرسي / قاضي تحقيق شعبه ........ دادگاه عمومي

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image