به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص صدور چك بلامحل

 

شكواييه در خصوص صدور چك بلامحل  

 

بسمه تعالي

 

 

شاكي ............ به آدرس ..............

مشتكي عنه .......... به آدرس ...................

رياست محترم دادگستري  ..........(مجتمع قضايي )

 

با سلام ،

توقيراً، به استحضار عالي مي رساند :

1-   مشتكي عنه فوق .....، فقره چك به شماره ................ مورخ ........... از حساب جاري شماره ...... عهده بانك ....... به مبلغ ....... ريال در وجه اينجانب (شاكي ) صادر نموده است .

2-      پس از مراجعت مكرر به بانك محال عليه چك فوق در تاريخ ............ منتهي به صدور گواهي نامه عدم پرداخت گرديده است .

3-      حاليه ، با تقديم  اصل چك و گواهي نامه عدم پرداخت و فتوكپي هاي مصدق از آنها :

اولاً : با استيذان از مواد 18 و 48 مكرر قانون آيين دادرسي كيفري ( در حال حاضر مواد 74 و 75 قانون آيين دادرسي كيفري جديد مصوب سال 1378) تقاضاي توقيف اموال مشتكي عنه موصوف و صدور تامين خواسته به ميزان ......... ريال معادل وجه چك و ،

ثالثاً : با عنايت به مواد 3و7 قانون صدور چك مصوب سال 1355 و اصطلاحات بعدي در سال هاي 1372 و 1382 ، تعقيب كيفري نامبرده و صدور حكم بر محكوميت جزايي مشار اليه مورد استدعا است .

در ضمن ريال متعاقباً دادخواست ضرر و زيان تقديم خواهد شد .

 

 

 

با تقديم احترام

نام و نام خانوادگي (شاكي )

امضاء

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image