به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

روش ثبت خلاصه معاملات و فسخ نامه هاي املاك ثبت شده در دفتر املاك

روش ثبت خلاصه معاملات و فسخ نامه هاي املاك ثبت شده در دفتر املاك

 

املاك ثبت شدهاي كه در دفاتر اسناد رسمي مورد معامله قرار مي گيرند يا اسنادي كه مربوط به املاك مذكور بوده مورد رهن يا وثيقه قرارداشته با انقضاء مهلت و پرداخت بدهي فسخ مي شوند خلاصه معامله آنها و يا فسخ نامه هاي تنطيمي مربوط به آنها و يا فسخ نامه هاي تنطيمي مربوط به آنها بايستي وفق مقررات در دفاتر املاك ثبت شوند.

بدين ترتيب كه دفترخانه خلاصه معامله و فسخ نامه را به ضميمه لاشه سند به شعبه دفتر املاك ثبت محل وقوع ملك تسليم و رسيد در يافت مي دارد.

خلاصه معامله و فسخ نامه هاي واصله وسيله متصدي مربوطه به ترتيب تاريخ در دفتر ثبت خلاصه معاملات ثبت آنگاه در قبال اخذ رسيد بين متصديان دفتر املاك توزيع و متصديان مذكور آنها را پس از بررسي در صفحات مربوطه در دفتر املاك ثبت مي نمايند.

سپس ذيل ثبت ها وسيله مسئول مربوطه امضاء و خلاصه معاملات ثبت شده جهت ضبط در پرونده هاي مربوطه در قبال رسيد به بايگاني تحويل مي شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image