به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

محکومیت زوج به پرداخت مهریه در حق ورثه زوجه منقطعه

محکومیت زوج به پرداخت مهریه در حق ورثه زوجه منقطعه

در مورد محکومیت زوج به پرداخت مهریه در حق ورثه زوجه منقطعه

در این پرونده 1- آقای ............ فرزند........... 2- خانم............. فرزند........... به طرفیت آقای ............... فرزند............. دادخواستی تسلیم و اعلام داشته اند که بر اساس گواهی حصر وراثت شماره ............. خواهان ها که والدین خانم......... هستند که در تاریخ ......... فوت نموده است، وراث منحصر وی می باشند، و خانم مشارالیها همسر انقطاعی خوانده بوده و مهریه وی تعداد بیست عدد سکه بهار آزادی طلای مسکوک رایج بوده، که وی در اثناء مدت نکاح یاد شده فوت نموده است، و درخواست الزام خوانده به پرداخت مهریه مزبور را در حق خواهان ها نموده اند. دادگاه با عنایت به جامع محتویات پرونده و مستنداً به ماده 1096 قانون مدنی خوانده را به پرداخت مهریه همسر متوفای یاد شده اش در حق خواهان ها با عنایت به ماده 903 قانون مدنی به نسبت دو سوم به خواهان ردیف اول و یک سوم به خواهان ردیف دوم محکوم می نماید. این رای حضوری و ظرف 20 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض و رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر مرکز استان .......... می باشد.

 

                                         رئیس/ دادرس شعبه ............دادگاه خانواده...........

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image