به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

رای دادگاه در مورد محکومیت والدین به لحاظ رها کردن طفل خود

رای دادگاه در مورد محکومیت والدین به لحاظ رها کردن طفل خود

 رای دادگاه در مورد محکومیت والدین به لحاظ رها کردن طفل خود

در این پرونده خانم............ فرزند............شکایتی علیه آقای................. فرزند............مطرح و اعلام داشته که در تاریخ............. طفل 6 ماهه خود را که ثمره ازدواج انقطاعی با متهم بوده به منظور نگهداری تحویل وی داده است، و سپس از طریق مرجع انتظامی مطلع شده فرزندش در همان تاریخ در بیابان منطقه ........... رها شده و توسط چوپانی به کلانتری مربوطه تحویل و نهایتاً از طریق اداره سرپرستی دادگستری به سازمان بهزیستی تحویل شده ، و به لحاظ رها کردن طفل در محل خالی از سکنه، از متهم شکایت نموده است، و متهم نیز در دفاعیات خود اظهار داشته، چون اعتقاد داشته این طفل متعلق به وی نیست و توانایی نگهداری از او را هم نداسته، تصمیم گرفته او را به سرنوشت خودش بسپارد و به همین جهت طفل یاد شده را در منطقه مزبور رها کرده، دادگاه با عنایت به شکایت شاکیه گزارش مرجع انتظامی و پیدایش طفل موسوم به............در منطقه ............ و مطالعه اظهارات آقای ............که چوپانی رهگذر در آن منطقه بوده و ملاحظه گزارش اداره سرپرستی و اداره بهزیستی شهرستان .............و اقرار صریح متهم بزهکاری وی را محرز و مسلم دانسته و به استناد ماده 633 قانون مجازات اسلامی وی را به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم می نماید. این رای حضوری و مستنداَ به مواد 232،233 ،236 قانون آئین دادرسی کیفری دادگاههای عمومی و انقلاب، ظرف مدت 20 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض و رسیدگی در دادگاه تجدید نظر مرکز استان ............ می باشد.

رئیس شعبه .............دادگاه خانواده.............

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image