به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه حکم دادگاه درمورد تبرئه متهم از ازدواج قبل از بلوغ

نمونه حکم دادگاه درمورد تبرئه متهم از ازدواج قبل از بلوغ

            نمونه حکم دادگاه درمورد تبرئه متهم از ازدواج قبل از بلوغ

در این پرونده آقای............فرزند.............بر اساس شکایت آقای ............فرزند............متهم است به ازدواج موقت برای مدت یک هفته با دختر صغیره شاکی به نام............بدون اذن ولی قهری وی، که با توجه به جامع محتویات پرونده از جمله دفاعیات موجه متهم مبنی بر اینکه عقد ازدواجی در کارنبوده بلکه صرفاً تمرین اجرا صیغه عقد بوده و هیچ قصد انشائی در کار نبوده است و نظر به اینکه شهود تعرفه شده از سوی متهم نیز این ادعای وی را مورد تصدیق قرار داده اند، لذا به نظر دادگاه موضوع از مصادیق ماده 646 قانون مجازات اسلامی نیست و دادگاه بر اساس اصل کلی برائت متهم را از بزه انتسابی تبرئه می نماید. این رای حضوری و مستنداً به مواد 233،232و236 قانون آئین دادرسی کیفری دادگاههای عمومی و انقلاب، ظرف مدت 20 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض و رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر مرکز استان...........می باشد.

                                                                                                                     رئیس شعبه..............دادگاه خانواده

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image