به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

خلع يد و رفع تصرف نسبت به ملك مدعي به...

 

 

خلع يد و رفع تصرف نسبت به ملك مدعي به...

 

 

بسمه تعالي

 

(راي دادگاه )

 

 

خواسته خواهان به شرح دادخواست تقديمي وكيلش خلع يد از خوانده نسبت يه يك باب منزل مسكوني پلاك ثبتي شماره .... واقع در بخش ..... ثبتي .. به استناد وكالتنامه ها و سند مالكيت مي باشد كه دادگاه با صدور و اجراي معاينه و تحقيقات محلي از باب كشف واقع و احراز سكونت و تصرف در ملك مورد توافق به دلالت اظهارات مطلعان و مطالب معنونه خودش در جلسات دادرسي و محقق بودن مالكيت خواهان چون مدافعات آقاي ...... مبني بر خريدن ملك طي قرارداد هاي عادي كه صرفاً فتوكپي آنها ارائه شده است بعد از جلسه اول دادرسي عنوان شده و ارائه گرديد و و از طرفي تصوير قراردادهاي ابرازي هيچ كدام منتسب به امضاي خواهان نمي باشد مردود تلقي مي شود و علي هذا مستنداً به مواد 308 و صدر ماده  311 قانون مدني تصرفات مدعي عليه در ملك مبحوث عنه را فاقد مجوز قانوني تشخيص و حكم بر خلع يد و رفع تصرف از وي نسبت به ملك مدعي به واقع در ........ و الزامش به تاديه مبلغ ..... ريال بابت هزينه دادرسي و تصديق اوراق صادر و اعلام مي نمايد ، راي صادره حضوري و قابل تجديد نظر خواهي در محاكم حقوقي يك مي باشد .

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........ دادگاه عمومي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image