به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه حكم دائر بر تحرير و تقسيم تركه متوفي

 

 

نمونه حكم دائر بر تحرير و تقسيم تركه متوفي  

 

 

بسمه تعالي

 

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دعوي خواهان ها به طرفيت خوانده دائر بر تحرير و تقسيم تركه مرحوم حيدر كه عبارت است از شش دانگ يك دستگاه اتومبيل بنز مدل 80 داراي شماره ......... و تعدادي اثاث البيت به شرح صورت جلسه پيوست پرونده نظر به اينكه فوت مورث خواهان ها و وراث آنها نسبت به مرحوم ياد شده به دلالت اوراق پرونده محرز و مسلم است و جهت ارزيابي اموال و تعيين سهم الارث هر يك از ورثه قرار ارجاع امر به كارشناسي صادر و كارشناسان منتخب فوق صورت جلسه اجراي قرار تحرير تركه مورخه ........و نظريه شماره ...... مورخ .... ارزش واقعي اموال را مشخص و به طرفين ابلاغ كه مصون از ايراد و اعتراض موجه و مدلل باقيمانده است . فلذا، دعوي خواهان ها ثابت تشخيص مستنداً به ماده 317 قانون امور حسبي حكم به تفسير و فروش اموال موصوف در فوق و تقسيم وجوهات بين ورثه صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........... دادگاه عمومي  ..........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image