به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه حكم در خصوص تجويز انتقال منافع مورد اجاره

 

 

نمونه حكم در خصوص تجويز انتقال منافع مورد اجاره  

 

 

بسمه تعالي

 

 

(راي دادگاه )

 

خواسته وكيل خواهان به شرح دادخواست تقديمي صدور حكم به تجويز انتقال منافع مورد اجاره به غير با احتساب خسارت قانوني مي باشد . نظر به اينكه رابطه استيجاري بين طرفين به موجب سند اجاره رسمي شماره ........... تنظيمي در دفتر خانه شماره ..... شهرستان ...... محرز و مسلم است و با توجه به اينكه در اجاره نامه مستند دعوي حق انتقال منافع مورد اجاره به غير از مستاجر سلب گرديده و خواندگان در قبال دعوي خواهان ايراد و دفاع موثري به عمل نياورده ، لذا تقاضاي خواهان را موافق موازين قانوني تشخيص و به استناد ماده 19 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال 1356 حكم به تجويز انتقال منافع مورد اجاره (موضوع سند اجاره رسمي فوق الاشاره ) به شخص ثالث و تنظيم سند رسمي انتقال در دفتر خانه ......... شهرستان .... ظرف مدت 6 ماه از تاريخ ابلاغ حكم قطعي صادر و اعلام مي گردد . بديهي است ، منتقل اليه از هر جهت نسبت به تمام شرايط اجاره قائم مقام مستاجر سابق بوده و چنانچه ظرف 6 ماه از تاريخ ابلاغ حكم قطعي منافع مورد اجاره با سند رسمي به مستاجر جديد انتقال داده نشود حكم صادره ملغي اثر خواهد بود . ضمناً خواندگان به پرداخت مبلغ ..........ريال بابت كليه خسارات دادرسي كه به سبب طرح دعوي به خواهان وارد شده است در حق خواهان محكوم مي گردند . راي صادره حضوري و ظرف مهلت مقرر قانوني قابل تجديد نظر در دادگاه عمومي تهران است .

 

 

رئيس شعبه ........... دادگاه حقوقي2 ..........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image