به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه راي در خصوص جلب ثالث

 

 

نمونه راي در خصوص جلب ثالث  

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

به تاريخ ............... پرونده كلاسه ............. شماره دادنامه .........

مرجع رسيدگي : شعبه .............. دادگاه عمومي ..........

خواهان ...........

خوانده ..............

خواسته : الزام به تنظيم سند رسمي انتقال تلفن

مجلوب :.........................

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دعوي خواهان به طرفيت خوانده اصلي و مجلوب به خواسته تنظيم سند رسمي انتقال يك رشته تلفن به شماره ............ نظر به اينكه حسب مندرجات و مدارك پيوست پرونده به موجب قرارداد عادي مورخ ......... تلفن متنازع فيه خوانده را مجلوب خريداري نموده است و متعاقب آن به وجب قرارداد عادي مورخ ..... تلفن مزبور را به همراه يك باب آپارتمان به خوانده دعوي انتقال داده مفاد صورت جلسه مورخه ......... و عدم تكذيب نسبت به مستندات ابرازي همگي دلالت بر صحت نقل و انتقال دارد .
 علي هذا با توجه به استعلام واصله مالكيت خوانده نسبت به پلاك متنازع فيه و مالكيت مجلوب نسبت به تلفن فوق التوصيف محرز و مسلم است و دعوي خواهان نيز به نظر دادگاه ثابت تشخيص مستنداً به مواد 10 و 219 و 220 قانون مدني حكم به محكوميت خوانده و مجلوب ثالث به حضور در يكي از دفاتر اسناد رسمي جهت انتقال سند رسمي انتقال حقوق تلفن مزبور و يك دستگاه آپارتمان جزء پلاك ثبتي ........ واقع در ... با رعايت كليه تشريفات قانوني صادر و اعلام مي گردد . راي صادره حضوري و ظرف 20 روز پس از ابلاغ قابل تجديد نظر در محاكم تجديد نظر استان مي باشد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........ دادگاه عمومي........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image