به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه راي در خصوص دعوي متقابل

 

 

نمونه راي در خصوص دعوي متقابل

 

 

بسمه تعالي

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دادخواست خواهان........ به طرفيت خوانده ............. به خواسته الزام به تنظيم سند رسمي اجاره و دادخواست دعوي متقابل خوانده ...... به طرفيت خواهان .... به خواسته تخليه عين مستاجره به خاطر نياز شخصي با احراز مالكيت خواهان توجهاً به فتوكپي مصدق سند مالكيت ملك مورد دعوي ، و پاسخ استعلام واصله از اداره ثبت اسناد منطقه......... شهرستان ...... و وجود رابطه استيجاري بين طرفين به استناد فتوكپي قرارداد اجاره نامه عادي به تاريخ .........وفق نظر كارشناس رسمي دادگستري كه به شماره ..... ثبت دفتر دادگاه گرديده و احراز وجود شرايط خواسته خوانده ، تخليه به علت نياز شخصي به موجب قرار معاينه و تحقيق محلي به شرح صورت جلسه مورخ ....... دادگاه مستنداً به بند 2 ماده 15 قانون روابط موجر و مستاجر و ماده 27و 28 قانون مرقوم حكم به تخليه عين مستاجره در صورت توديع مبلغ ...... ريال بابت حق كسب و پيشه اجاره از طرف خوانده دعوي اصلي(اول ) صادر و حكم به رد دعوي الزام به تنظيم سند رسمي وفق مندرجات پرونده صادر و اعلام مي نمايد . راي صادره حضوري و وفق مقررات قابل تجديد نظر است .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........ دادگاه عمومي........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image