به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه راي راجع به رفع رطوبت و مطالبه ضرر و زيان ناشي از آن

 

 

نمونه راي راجع به رفع رطوبت و مطالبه ضرر و زيان ناشي از آن

 

 

بسمه تعالي

 

 

(راي دادگاه )

 

خانم ....... دادخواستي به خواسته رفع رطوبت و مطالبه ضرر و زيان ناشي از آن به استناد سند مالكيت شماره ..........و پرونده تامين دليل كلاسه .... شعبه ........ عليه آقاي .... تقديم داشته و درخواست مطالبه مبلغ ........ ريال هزينه دادرسي را كرده است . نظر به اينكه خوانده در قبال دعوي مطروحه هيچ گونه ايراد و دفاعي ننموده عدم حضورش تمكين به دعوي مستفاد و مستنبط و نظر به اينكه كارشناس پرونده تامين دليل براي رفع رطوبت مبلغ ....... ريال (بابت تعميرات و خسارت )برآورد كرده است ، لذا دادگاه با احراز حقانيت ادعاي خواهان ، خوانده را به پرداخت مبلغ ..... ريال در حق خواهان و پرداخت مبلغ ......... ريال بابت هزينه دادرسي محكوم مي نمايد . اين راي غيابي و ظرف مدت ده روز قابل واخواهي در اين دادگاه مي باشد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........... دادگاه حقوقي يك ..........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image