به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه راي مبني بر فروش مال مشاع

 

 

نمونه راي مبني بر فروش مال مشاع

 

 

بسمه تعالي

 

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دادخواست خواهان آقاي / خانم .......... به طرفيت خوانده آقاي / خانم ...... به خواسته فروش ملك پلاك ثبتي شماره ......... فرعي ...... از اصلي ... بخش ........ شهرستان ... به لحاظ عدم قابليت افراز به شرح دادخواست تقديمي ، با توجه به احراز مالكيت طرفين دعوي و توجهاً به تصميم شماره ... مورخ .... اداره ثبت منطقه ........ شهرستان .......... كه اذعان مي دارد ملك فوق الاشاره قابل افراز نمي باشد ، به لحاظ اينكه دادگاه خواسته خواهان را منطبق با قانون تشخيص داده و خوانده نيز ايرادي در قبال دعوي به عمل نياورده است ، با قبول و پذيرش دادخواست خواهان به استناد ماده 4 قانون افراز و فروش املاك مشاع حكم به فروش ملك موصوف را از طريق مزايده و تقسيم بهاي آن بين شركاء تساوياً صادر و اعلام مي دارد . راي صادره حضوري و وفق مقررات قابل تجديد نظر است .

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ........... دادگاه عمومي  ..........

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image