به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه از سوي وكيل مبني بر دعوت فروشنده به حضور در دفتر خانه و تنظيم سند رسمي انتقال

اظهار نامه از سوي وكيل مبني بر دعوت فروشنده به حضور در دفتر خانه و تنظيم سند رسمي انتقال 

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

اكبر اكبري به وكالت از خانم    به نشاني

 

 

           به شرح ذيل  

 

       علي علوي به نشاني  

خلاصه اظهارات

 

 

 

 

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد :

نظر بر اينكه به حكايت قرارداد عادي تعهد واگذاري مورخ     جنابعالي يك دستگاه آپارتمان ثبتي    فرعي از    اصلي بخش    شرح  به   نشاني    طبقه را به موكل فروخته ايد و مبلغ   ريال از ثمن معامله پرداخت گرديده و تاديه بقيه موكل به تنظيم سند رسمي شده است .

اينك از شما دعوت مي شود در تاريخ    از ساعت 8 الي 30/14 در دفتر خانه اسناد رسمي شماره    به نشاني    حضور يافته با تحويل مورد معامله ، تنظيم سند رسمي و اخذ بقيه ثمن به تعهد خود (وفق قرارداد ) عمل نماييد . بديهي است در صورت امتناع از تنظيم سند رسمي ناگزير : تحويل مورد معامله ، تنظيم سند به جبران خسارت دادرسي و اجرت المثل از تاريخ امتناع تا زمان تحويل از دادگاه مطالبه خواهد شد .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ

 

       

 

خلاصه جواب

 

                  

       

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image