به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه خريدار به فروشنده مبني بر اعلام مراتب فسخ معامله به لحاظ غبن فاحش

اظهار نامه خريدار به فروشنده مبني بر اعلام مراتب فسخ معامله به لحاظ غبن فاحش

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات كامل خريدار

 

 

اعلام مراتب فسخ معامله به لحاظ غبن فاحش   

 

مشخصات كامل فروشنده  

خلاصهاظهارات

 

 

 

مخاطب محترم جناب آقاي /خانم

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد : مطابق قرارداد عادي مورخ     اينجانب يك دستگاه آپارتمان پلاك ثبتي     بخش     شهرستان     به نشاني    را به مبلغ      ريال از جنابعالي خريداري كردم و ثمن معامله مبلغ    ريال آن پرداخت شده  و مقرر بوده است بقيه در دفتر خانه پرداخت گردد . اينك از آنجايي كه قيمت معامله مغبون واقع شده است و اين غبن فاحش است بر حسب ماده 416 قانون مدني در صورتي كه غبن فاحش باشد هر يك از متعاملين حق فسق معامله را دارد وبا التفات به اينكه به موجب ماده 420 قانون خيار غبن بايد پس از علم به آن فوريت اعمال گردد و حق اعمال آن در قرار داد پيش بيني شده است ، لذا با ابلاغ اين اظهار نامه در مهلت مقرر قانوني فسخ معامله به لحاظ غبن فاحش اعلام ، و درخواست مي شود ظرف ده روز از رويت اين اظهار نامه جهت مسترد نمودن مبلغ پرداختي به اينجانب مراجعه نماييد.

 

 

 

و السلام

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ 

 

 

 

 

خلاصه جواب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image