به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه خريدار ملك به تنظيم سند رسمي انتقال و مطالبه وجه التزام

اظهار نامه خريدار ملك به تنظيم سند رسمي انتقال و مطالبه وجه التزام

 

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات كامل خريدار 

 

 

تنظيم سند رسمي انتقال و مطالبه وجه التزام   

 

مشخصات كامل فروشنده

خلاصه اظهارات

 

 

 

 

 

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد :

به موجب قولنامه عادي مورخه    سه دانگ يك باب منزل واقع در   به اينجانب    فروخته ايد ،اخيرا كه قيمت منازل ترقي كرده با وجود مذاكرات مكرر جهت تنظيم سند و انتقال مابقي ثمن معامله امتناع
مي نمايد . چون طبق بند    شرايط ضمن العقد جنابعالي ملتزم شده ايد كه در دفتر خانه اسناد رسمي سند تنظيم نمايد وهم اكنون از انجام اين تعهد امتناع ورزيده ايد . از حضرتعالي تقاضاي وفاي به عهد با حضور در دفتر اسناد رسمي و تنظيم سند سه دانگ مشاع از شش دانگ يك باب منزل را دارم  و در صورت عدول از طرق محاكم قضايي علاوه بر الزام شما جهت تنظيم سند و انتقال مورد معامله ، مبلغ    ريال  وجه التزام عدول از معامله مندرج در قولنامه را اقدام خواهم نمود .

 

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ

 

 

 

 

خلاصه جواب

 

                  

       

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image