به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه خريدار ملك به فروشنده جهت مراجعه به دفتر خانه به تنظيم سند رسمي انتقال

اظهار نامه خريدار ملك به فروشنده جهت مراجعه به دفتر خانه به تنظيم سند رسمي انتقال

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات كامل خريدار 

 

 

انجام تعهد در خصوص مراجعه به دفتر خانه و تنظيم سند رسمي انتقال ملك   

 

مشخصات كامل فروشنده

خلاصه اظهارات

 

 

 

 

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد :

نظر به اينكه جنابعالي / سركار ملك موضوع پلاك فرعي شماره    از اصلي    واقع در بخش شهرستان   را به شرح مبايعه نامه عادي مورخ   به اينجانب فروخته و متعهد شده ايد كه در تاريخ     جهت تنظيم سند رسمي در دفتر خانه اسناد رسمي شماره               حاضر شويد و در موعد مقرر از انجام تعهد خود امتناع نموده ايد . به اين وسيله به شما اخطار مي شود كه ظرف 24 ساعت نسبت به تعيين تاريخ تنظيم سند رسمي يا نسبت به انجام تعهد خود در خصوص تنظيم سند رسمي اقدام كنيد والا از كليه طرق قانوني جهت استيفاء حق خود استفاده خواهم كرد . لزوما متذكر مي شوم كه هر نوع اقدامي كه نسبت به انتقال عين يا منفعت يا حقوق مربوط به ملك مورد معامله به غير انجام دهيد باعث ترتب آثار كيفري خطير خواهد شد .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ

 

 

     

خلاصه جواب

 

                  

       

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image