به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه در خصوص مراجعه به دفتر خانه و تنظيم سند انتقال ملك

اظهار نامه در خصوص مراجعه به دفتر خانه و تنظيم سند انتقال ملك

 

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

در اينجا مشخصات شامل نام و نام خانوادگي كسي كه اظهار نامه را
مي فرستد و شماره تلفن او ذكر
مي شود

 

 

اعلام مراتب ذيل     

 

در اينجا نام و نام خانوادگي كسي يا كساني كه اظهار نامه براي آنها ارسال مي شود نوشته مي شود  

خلاصه اظهارات

 

 

 

 

مخاطب محترم جناب آقاي / خانم  

با سلام ،

احتراما ،همانطوريكه مستحضريد :

 نظر به اينكه به موجب سند عادي مورخ     به باب    را با مشخصات تفصيلي مضبوط در سند به اينجانب فروخته ايد و مقرر شده كه پس از تهيه مقدمات براي تنظيم سند رسمي انتقال در دفتر خانه حاضر شويم و نظر به اينكه زمان حضور در دفتر خانه در قولنامه مسكوت مانده است ، بدينوسيله از شما دعوت مي كنم كه راس ساعت    روز     مورخ     براي تنظيم سند رسمي در دفتر خانه اسناد رسمي شماره      شهرستان    واقع در   حاضر شويد و كليه مقدمات لازم را نيز فراهم كنيد . ضمان چون انجام معامله مستلزم استعلام از اداره ثبت است ، مقتضي است حداكثر تا 10 روز پيش از تاريخ حضور با مراجعه به دفتر خانه و ارائه سند مالكيت استعلام از ثبت را بدهيد ضمناً نسخه اي  از اين اظهار نامه جهت اطلاع سر دفتر اسناد رسمي شماره     شهرستان    ارسال  مي شود.

 

 

 

با كمال احترام

نام و نام خانوادگي

امضاء و تاريخ    

 

 

 

 

خلاصه جواب

                  

       

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image