به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه راجع به تعهد بيع همراه با چگونگي ثبت و ابلاغ آن

اظهار نامه راجع به تعهد بيع همراه با چگونگي ثبت و ابلاغ آن

 

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

(خانم )مشخصات كامل اظهار كننده

 

 

اعلام مراتب ذيل راجع به تعهد بيع  

 

مشخصات كامل مخاطب (آقاي )

خلاصه اظهارات

 

مخاطب محترم :

جناب آقاي

با سلام

محترما به حكايت قرارداد مورخ     تعهد نموده اين در پلاك ثبتي    بخش    به نشاني     به احداث     دستگاه آپارتمان مبادرت نموده ، سپس با تكميل بنا و آماده شدن مدارك انتقال واحد شماره     آن را با حضور در دفتر خانه به نشاني     به اينجانب انتقال دهيد نظر بر اينكه از مبلغ قرارداد   ريال آن پرداخت و قرار بوده بقيه در زمان تحويل و انتقال رسمي تاديه شود و عليرغم مضي (گذشت ) تاريخ اجراي تعهد از تحقق مفاد قرارداد امتناع نموده ايد با ابلاغ اين اظهار نامه اعلام مي دارد چون در تاريخ مقرر در دفتر خانه مذكور حاضر نشده ايد به منظور ابراز حسن نيت از شما دعوت مي شود در تاريخ      ساعت 8 الي 5/14 در دفتر خانه يادشده حضور يافته و آپارتمان مورد قرارداد را به اينجانب انتقال دهيد . در صورت امتناع ناگزير اقامه دعوي و مطالبه تعهدات قرارداد و خسارت متعلقه خواهد بود .

 

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي (خريدار )

امضاء ‌و تاريخ

 

 

 

 

خلاصه جواب

 

          137

شماره ثبت اظهار نامه

                                      15/01/75

 

به تاريخ بيستم فروردين هفتاد و پنج به نشاني مخاطب مراجعه شد . حضور نداشت . يك نسخه اظهار نامه طبق ماده 69 قانون آيين دادرسي مدني (جديد ) با احراز هويت به خانم     همسرش ابلاغ گرديد و تعهد نمود مخاطب را تسليم اظهار شونده نمايد .

 

 

 

نام - امضاء

 

       

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image