به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه مطالبه وجه چك حقوقي متعلق به شركت

اظهار نامه مطالبه وجه چك حقوقي متعلق به شركت      

 

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات كامل دارنده چك

 

 

مطالبه وجه چك حقوقي متعلق به شركت      

 

مشخصات كامل صادر كننده چك

خلاصه اظهارات

 

 

 

 

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد :

شركت   يك فقره چك به شماره     مورخ     به مبلغ    ريال به عهد بانك    شعبه    از حساب جاري شماره    به نام شركت    كه جنابعالي مدير عامل شركت مزبور هستيد در وجه اينجانب صادر كه با مراجعه به بانك محال عليه به موجب گواهي نامه عدم پرداخت شماره     مورخ    چك موصوف به علت بسته شدن حساب و نداشتن مهر برگشت خورده و تا كنون نيز شركت شما نسبت به اداي دين خود اقدام ننموده است . لذا به جنابعالي طبق اين اظهار نامه ظرف 10 روز بعد از ابلاغ مهلت داده مي شود كه از پرداخت بدهي خود اقدام و در صورت عدم پرداخت نسبت به توقيف اموال شركت و مطالبه وجه خويش از طريق محاكم دادگستري اقدام خواهم كرد .

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ

 

       

 

خلاصه جواب

 

                   

       

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image