به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اظهار نامه موجر به مستاجر مبني بر پرداخت اجاره بها و اجرت المثل مورد اجاره

اظهار نامه موجر به مستاجر مبني بر پرداخت اجاره بها و اجرت المثل مورد اجاره

 

  

 

 

برگ اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

 

 

موضوع اظهار نامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات كامل خريدار 

 

 

انجام تعهد در خصوص مراجعه  

 

مشخصات كامل فروشنده

خلاصه اظهارات

 

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوريكه مستحضريد :

به موجب قرارداد اجاره عادي مورخ    اينجانب يك باب مغازه پلاك ثبتي    فرعي از   اصلي بخش   شهرستان    را به جنابعالي داده ام .

با انعقاد قرارداد مورد اجاره به تصرف شما داده شد و از آن استيفاي منفعت نموده ايد ، برابر قرارداد مذكور مقرر بوده است اجاره بهاي مورد اجاره (اجرت المسمي ) در موعد معين پرداخت شود و پس از مدت اجرت المثل آخر هر ماه ظرف 10 روز تاديه گردد . با كمال تاسف در طول مدت قرارداد اجاره بهاي ماه   (آخرين ماه مدت قرارداد )به مبلغ   نپرداخته ايد ، ضمنا اجرت المثل ماه   به مبلغ    ريال نيز تا كنون پرداخت نشده از تسويه اجور معوقه خودداري نموده ايد . اينك حسب ماده 156 قانون آيين دادرسي مدني (جديد ) با ارسال اين اظهار نامه اعلام مي شود طبق مواد 6 و 9 قانون روابط موجر و مستاجر مكلف بوده ايد اجاره بهاي مورد اجاره را ظرف مهلت مقرر قانوني بپردازيد . لكن از تاديه خودداري نموده و بر امتناع ادامه داده ايد

نظر به مراتب فوق به شما ابلاغ مي شود ظرف 10 روز از تاريخ رويت اين اظهار نامه مبلغ    ريال بابت اجاره بهاي ماه    سال   به مبلغ    ريال و اجرت المثل ماه    همان سال را بپردازيد . در صورت عدم پرداخت به مرجع قضايي مراجعه خواهد شد . انتظار دارد با تسويه وجوه مذكور حسن نيت خود را ابراز نماييد .

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء – تاريخ

 

       

 

خلاصه جواب

 

                  

       

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image